444 7 393

Millenicom Bursa’da ilk bayisini açtı

Millenicom Bursa’da ilk bayisini açtı Alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom,Bursa Osmangazi’de ilk konsept bayisinin açılışını yaptı.

Telekomünikasyon sektöründe yenilikçi yapısıyla öne çıkan, EWE Turkey Holding şirketlerinden Millenicom, Bursa Osmangazi’de ilk konsept bayisinin açılışını yaptı. Açılışı Millenicom Genel Müdürü Meltem Şahin ve Millenicom yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen satış noktası, Millenicom’un açtığı ilk konsept bayi olma özelliği taşıyor.

Törende konuşan Millenicom Genel Müdürü Meltem Şahin şunları söyledi; “EWE Turkey Holding’in %100 iştiraki olan Millenicom olarak, Türkiye’deki 12 yıllık tecrübemizi, EWE grubun Almanya’da yaklaşık 90 yıllık birikimi ve deneyimi ile birleştirerek hizmet kalitesini daha da yüksek seviyeye taşımak için çalışmaya devam ediyoruz. Grup şirketimiz olan Bursagaz’ın verdiği kaliteli ve eşsiz hizmeti alan tüm müşterileri, Millenicom hizmetlerini de almaya davet ediyoruz. Bugün Bursalıların hizmetine sunduğumuz ilk bayimiz bizim için de yeni bir başlangıcı ifade ediyor. En iyi müşteri deneyimini ve memnuniyetini her zaman öncelikli değer olarak benimseyen Millenicom olarak, çok yönlü ve konforlu hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Bayi sayısında büyüme hedefleniyor

İlk bayisinin ardından yeni satış noktaları açmaya devam edecek olan Millenicom, bu noktalarda müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor. Millenicom’un yeni temas noktaları yaratmak için açtığı satış noktasında, sabit internet ve telefon paketlerinin yanı sıra, cep telefonu ve telefon aksesuarları da satılacak.