444 7 393

EWE Türkiye Şirketleri Zirve 2015’te Buluştu. Nisan 2015

EWE Türkiye Şirketleri Zirve 2015’te Buluştu.

EWE Turkey Holding ve iştiraklerinin yönetim kadrolarının buluştuğu ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Zirve’de, grubun geldiği nokta ve gelecek planları ele alındı.

EWE Türkiye Şirketleri Zirve 2015’te Buluştu

EWE Turkey Holding ve iştiraklerinin yönetim kadrolarının buluştuğu ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Zirve’de, grubun geldiği nokta ve gelecek planları ele alındı.
Türkiye enerji sektörünün en önemli oyuncularından biri olan EWE, tüm grup şirketlerinin yöneticileri ile Antalya’da düzenlenen Zirve 2015’te buluştu. Bursagaz, Kayserigaz, EWE Enerji ve Enervis şirketlerinin faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantılarda grubun büyüme stratejileri ele alındı.

EWE Turkey Holding Genel Müdürleri Dr. Frank Quante ve Bekir Sami Acar liderliğinde bir araya gelen 120 kişilik yönetici kadrosuyla grubun büyüme stratejisine ilişkin hedefler paylaşıldı. Toplantıda konuşan Bekir Sami Acar, EWE’nin Türkiye’de başarılı olduğu alanlar esas alınarak büyümesine devam edeceği, bu doğrultuda şirketlerin müşteri odaklılık ve operasyonel kalitelerini geliştirerek devam ettirmelerinin önemini vurguladı.

Son 3 yılda konsolide gelirlerde ciddi bir büyüme kaydettiklerini belirten Acar, iyi bir takıma sahip olmalarının bu başarıdaki en büyük etken olduğunu ifade etti. Acar: “Piyasa koşullarının ağırlaşmış olmasına rağmen, önümüzdeki dönemde uygun şartların oluşması halinde mevcut iş kollarında satın almalar yoluyla büyümeyi hedefliyoruz. Bunun ötesinde yeni iş alanlarına da giriş yapabiliriz.” dedi.

Zirve 2015’te sadece iş konuşulmadı

Antalya’da 2 gün süren yoğun toplantı maratonu esnasında çalışanların kaynaşması ve takımdaşlığın artırılması için çeşitli aktiviteler de düzenlendi. Çalışanların keyifli aktivitelerle stres atıp motive olduğu toplantıda, iş yaparken aynı zamanda eğlenebilmenin başarı için şart olduğu bir kez daha tasdik edildi.