444 7 393

EWE Enerji ve Millenicom Kahvaltıda Buluştu!

Alman EWE AG’den aldığı 85 yılı aşkın bilgi ve birikimle 2007 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren EWE Turkey Holding’in iki öncü şirketi EWE Enerji ve Millenicom, 24 Şubat’ta bir kahvaltı organizasyonu düzenledi. ‘Birlikte Geleceğiz’ temasıyla Eski Büyükdere İskelesi’nde düzenlenen kahvaltıya, iki şirketten 200’e yakın çalışan katıldı. EWE Turkey Holding CEO’su Dr. Frank Quante, COO Hasan Yasir Bora,  CSO Özkan Akyıldız, Milenicom CFO’su Sefer Özel ve CTO’su Mehmet Ilgaz’ın da katıldığı kahvaltı buluşmasında, EWE Enerji ve Millenicom’un yeni kampanyası kutlanırken, iki şirketin ortaklaşa yapacağı projeler de konuşuldu.  

EWE Turkey Holding’in alanında öncü iki şirketi EWE Enerji ve Millenicom, enerji ve internet alanında birlikte yürüttükleri projelerdeki başarıyı kutlamak için 24 Şubat’ta kahvaltıda buluştu. ‘Birlikte Geleceğiz’  temasıyla Eski Büyükdere İskelesi’nde organize edilen kahvaltıya iki şirketten 200’e yakın çalışan katıldı. EWE Turkey Holding CEO’su Dr. Frank Quante, COO Hasan Yasir Bora,  CSO Özkan Akyıldız, Milenicom CFO’su Sefer Özel ve CTO’su Mehmet Ilgaz’ın da katıldığı toplantıda, yeni projeler geliştirmek adına neler yapılabileceği konuşuldu.

“Geleceğe birlikte yön vereceğiz”

Kahvaltı organizasyonunda konuşan ve EWE Turkey Holding’in 5 güçlü grup şirketiyle geleceğe yön vermeye devam edeceğinin altını çizen EWE Turkey Holding CEO’su Dr. Frank Quante;

“İki güçlü şirketimizin böylesi bir organizasyonda buluşması grup şirketlerimiz arasındaki sinerjiyi bir kez daha ortaya koyuyor. EWE Enerji ve Millenicom çalışanlarımıza ortaklaşa gerçekleştirdikleri başarılı projeler için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Müşterilerimize hem enerji, hem de Telekomünikasyon alanında en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

İnterneti Millenicom enerjiyi EWE Enerji’den alanlara büyük fırsat

EWE Enerji ve Millenicom, ortak düzenledikleri ve Kayseri’de ilgi gören kampanyalarını da kahvaltı organizasyonunda kutladı. Ortaklaşa gerçekleştirilen kampanya kapsamında, Millenicom’un ‘Gerçek Limitsiz’ internetini alanlar elektrik hizmetlerini EWE Enerji’ye taşıdığında 2 ay bedava internetin tadını çıkarıyor.