444 7 393

EWE Ailesi Büyük Buluşmasını Bursa’da Gerçekleştirdi. Ağustos 2014

EWE Ailesi Büyük Buluşmasını Bursa’da Gerçekleştirdi. 

Türkiye enerji piyasasının önde gelen yatırımcılarından olan EWE Turkey Holding, bütün iştiraklerindeki çalışanlarını bir araya getirdiği büyük buluşmasını Bursa'da gerçekleştirdi.

Türkiye enerji piyasasının önde gelen yatırımcılarından olan EWE Turkey Holding, bütün iştiraklerindeki çalışanlarını bir araya getirdiği “EWE Türkiye Paylaşım Toplantısı”nın ilkini Bursa’da gerçekleştirdi. EWE Turkey Holding Genel Müdürleri Dr. Frank Quante ve Bekir Sami Acar’ın katıldığı toplantıda, EWE AG İcra Kurulu Başkanı (CEO) Dr. Werner Brinker de bir video mesaj ile Türkiye’deki çalışanlarını selamladı. Sunuculuğunu Kadir Çöpdemir’in yaptığı gece, Ziynet Sali konseriyle sona erdi.

Türkiye’de Kayserigaz, Bursagaz, EWE Enerji, Enervis şirketleri ile doğalgaz dağıtım, enerji ticareti ve enerji hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren EWE Turkey Holding, çalışanlarının tamamını “Bu ses hepimizin, bu enerji bizim” sloganı ile ilk defa bir araya getirdi. Bursa Hilton Otel’de gerçekleşen “1. EWE Türkiye Paylaşım Toplantısı”nın sunuculuğunu ise Türkiye’nin sevilen yüzlerinden Kadir Çöpdemir üstlendi.
EWE Turkey Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Willem Schoeber’in de katıldığı toplantıda, EWE AG CEO’su Dr. Werner Brinker de bir video mesaj ile holding çalışanlarını selamladı. Mesajına “Türkiye’de harika bir ekibimiz var, geçmişte önemli başarılar elde ettik, bunun için de sizlere içtenlikle teşekkür etmek istiyorum” sözleriyle başlayan Dr. Brinker, tüm çalışanlara beraberlik içerisinde harikulade bir gün dilediğini iletti.
EWE Turkey Holding Genel Müdürleri Dr. Frank Quante ve Bekir Sami Acar ise konuşmalarında EWE’nin Türkiye’de uzun bir mesafe kat ettiğini ve aynı zamanda büyük ve güzel bir aile haline geldiğini ifade ettiler. Önümüzdeki dönem büyüme hedefleri doğrultusunda daha yapılacak çok iş olduğunu belirten Dr. Quante ve Acar, EWE’nin Türkiye’deki yeni atılımları için şirketlerin ve çalışanların hazır olması gerektiğini belirttiler.
Kadir Çöpdemir’in eğlenceli sunumuyla renk kattığı toplantıda, öğleden sonra Mehmet Auf ve Ritim Orkestrası sahne aldı. Gecenin kapanışını ise Türk müziğinin önemli seslerinden Ziynet Sali gerçekleştirdi. EWE Turkey Holding çalışanları, Sali’nin eşsiz sesi ve canlı performansıyla keyifli bir gece geçirdi. Tüm çalışanlar önümüzdeki yıllarda da tekrarlanarak gelenekselleştirilecek toplantıların bir sonrakini dört gözle beklediklerini dile getirdi.